Przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

O nas

Dewizą naszej firmy jest satysfakcja jej klienta. Nasze długoletnie doświadczenia oraz odpowiedni sprzęt pozwoliły nam wypracować metody i umiejętności kompleksowego wykonywania nawet najtrudniejszych zleceń dotyczących przeprowadzek firm i osób prywatnych na obszarze całej Europy.

Dysponujemy wieloosobowym zespołem dobrze współpracujących pracowników co zapewnia bezpieczeństwo transportowanych materiałów jak i dotrzymywanie umówionych terminów. Stawiamy na rozwój i wysoki poziom naszych usług.

Doświadczeni specjaliści, wykwalifikowani pracownicy, nowoczesne sprzęty jesteśmy po to aby ci pomagać. Jesteśmy specjalistami w przeprowadzkach firm i osób prywatnych w Krakowie. Nigdy nie przestajemy się rozwijać oraz doskonalić naszych umiejętności.

W większości przypadków wykonanie zleconej usługi przyczyniło się do nawiązania długotrwałej współpracy. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo, tak samo jak każde zlecenie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie analizujemy jego trudne strony oraz ryzyka. Wysoki poziom usług w przystępnych cenach, punktualnie, rzetelnie, dbale o interes klienta.

Ubezpieczenie mienia przewożonego

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy ubezpieczenie oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam mienie. Dajemy pełną gwarancję na wykonywane przez nas czynności.

Transportowany asortyment

M. in. szafy, regały, tapczany, łóżka, fotele, stoły, instrumenty, telewizory, sprzęt audio, komputery, ekrany komputerowe, kserokpiarki, sprzęt poligraficzny, maszyny drukarniane, różne gabaryty oraz ciężary. W naszym posiadaniu znajdują się samochody z windami i hds, co umożliwia łatwy załadunek ciężkich i nieporęcznych przedmiotów.

Zakres usług

Wykonujemy usługi w różnym zakresie w zależności od potrzeb klienta od podstawowych zakresów tj. samo przenoszenie przewóz i wniesienie po rozwiązania kompleksowe z dostarczeniem materiałów do pakowania, pakowaniem, zabezpieczeniem, z pakowaniem, zabezpieczaniem, demontażem i montażem mebli, myciem, sprzątnięciem pomieszczeń po przeprowadzce oraz uprzątnięciem miejsca w które miała miejsce przeprowadzka. Przeprowadzek dla wymagających z pakowaniem, zabezpieczaniem, demontażem, montażem mebli.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółami oferty!

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments