Leki – wskazówki

Leki – wskazówki

Lek na wzdęcia

Nie da się ukryć, że wzdęcia to utrapienie dla osób, które mają rzeczywiste skłonności do czegoś takiego, bo w jelitach gromadzą się gazy, które nam deformują sylwetkę, na szczęście przejściowo. Zwykle bywa tak, że jeżeli tylko coś zjemy lub wypijemy, to nasz żołądek od razu robi się jak balon. Jedyny sposób na tę przypadłość to połykanie składnika zwanego simetikonem, który oczyszcza nasze jelita z nadmiaru gazów.

Lek nosi różne nazwy handlowe, ale i tak wszystko sprowadza się do tego samego działania. Kupujemy po prostu EapumiBan lub Manti Gastop. Pierwszy jest do łykania, drugi do ssania. U niektórych osób Gastop działa szybciej, natomiast w obydwu przypadkach poprawa następuje już po kilku dniach a nasze jelita stają się coraz bardzie; wolne od nadmiaru gazów. Koszt takie; przyjemności wynosi około 16 zł.

Trawienie takie jak trzeba

Białko

Białko

Nawet zwykły plaster ananasa, zjedzonego jako deser po obiedzie ułatwia procesy trawienne. Tym bardziej pomocny bywa ananas w tabletkach sprzedawany jako Błonnik z ananasem. Tenże błonnik wpływa dodatnio na stan flory bakteryjnej oraz na utrzymanie poziomu cukru we krwi, natomiast ananas zawiera bromelinę, a więc enzym ułatwiający trawienie białek i oczyszczanie organizmu z toksyn. Każdy, kto stosuje dietę wysokobiałkową z uwzględnieniem odżywek białkowych, powinien posługiwać się również tym preparatem jako środkiem pomocniczym, zmierzającym do pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Koszt 60 tabletek wynosi 10 zł.

Krem na urodę

Konkretnie nazywa się to Krem na naczynka. bo akurat chodzi o czerwone plamy na skórze, rumieńce i delikatnie wystające spod skóry żyłki. Najczęstszym powodem takich zjawisk jest nadmierne opalanie się bez zastosowania środków ochronnych (w pierwszym rzędzie – Beta karotenu) i kremów. Nie najlepiej wygląda to, gdy dotyczy skóry twarzy. Tam właśnie drobne naczynka nie wytrzymują ciśnienia krwi i pękają, tworząc znane każdej pani pajączki.

Krem wzmacniający naczynka zawiera eskulinę wyekstrahowaną z kory kasztanowca oraz – olej z pestek winogron, pantenol, witaminę C, witaminę E i dodatki w postaci wody termalnej. Wszystko to w sumie stało się lekarstwem redukującym zaczerwienienie skóry i poprawiającym mikrokrążenie, a ponadto wzmacniającym barierę lipidową naskórka, zapobiegając pękaniu żyłek na przyszłość.

Już sama eskulina wzmacnia napięcie żył, tętniczek i naczyń włosowatych oraz skutecznie ogranicza zaczerwienienie, a pozostałe składniki aktywnie jej w tym pomagają, wzmacniając i nawilżając skórę.

Dowóz testosteronu

Na zakończenie zaproponuję coś z medycyny chińskiej. Nazywa się to Fu-Ho-Li i jest substancją przywracającą wydzielanie hormonów organizmu ludzkiego. Głównie chodzi o poziom testosteronu, który obniża się z wiekiem. Wspomniany lek sprawia, że bardzo łagodnie zmienia się kod organizmu doprowadzając do sytuacji, w której następuje samodzielne wytwarzanie testosteronu aż do ustalę nia jego normalnego poziomu sprzed lat dzięki czemu wiele funkcji organizmu które trwały już w stanie agonalnym zaczynają być przywracane na nowo. Po prostu następuje spokojna „renowacja ustroju, bo poza powrotem hormonu męskiego „do łask” następuje jednocześnie przywracanie równowagi kwasowo-zasadowej, regulacja odporności, a także stymulacja wytwarzania plemników i wzrastanie gęstości kości.

Lek ten jest szczególnie polecany osobom po czterdziestce, skarżącym się na obniżenie potencji, osteoporozę i przedwczesne starzenie się.

Ponieważ leki chińskie są sprowadzane do wąskiego rozpowszechniania w Polsce, chętni mogą skontaktować się z polskim udziałowcem koncernu Medycyna Wschodu telefonicznie: 604 315 181.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments