Nasza firma
  2014-02-13
  AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCY

  W imieniu Banku Zachodniego WBK oraz Polfund Funduszu Poręczeń Kredytowych mamy zaszczyt zaprosić na VI cykl warsztatów Akademia Przedsiębiorcy. 

   

  Akademia Przedsiębiorcy to cykl bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców. Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski program warsztatów, poświęcony tematyce praktycznych metod tworzenia strategii firmy, budowania zdrowego zespołu ukierunkowanego na sukces i podnoszenia konkurencyjności firmy. Celem programu jest dostarczenie wiedzy i narzędzi, które pozwalają uzyskiwać przewagę konkurencyjną, rosnąć i zwiększać skalę biznesu szybciej i skuteczniej od innych.

   

  Jest skierowany do właścicieli, prezesów i członków zarządów, dyrektorów i kierowników a także księgowych. Warsztaty odbędą się w 50 miastach Polski. Tegoroczna edycja Akademii odbędzie się pod hasłem: „Strategia zwycięstwa na biznesowym polu walki”.

   

  Strategie i metody na co dzień wykorzystywane w siłach zbrojnych  zostaną przełożone na narzędzia zarządzania, motywacji i przywództwa, które pozwolą osiągnąć sukces w biznesie. Warsztaty poprowadzą specjaliści, którzy skuteczność swoich metod sprawdzili w ekstremalnych warunkach wojennych. Generał Roman Polko i major US Army, Rocco A. Spencer pokażą, że to nie siła decyduje o zwycięstwie.

  Celem wydarzenia jest dostarczenie przedsiębiorcom  skutecznych narzędzi z zakresu:

  -motywowania  

  - budowania właściwych relacji z zespołem 

  - kreowania przywódców

  - doskonalenia umiejętności osiągania wyznaczonych celów

  - wywierania wpływu

  - efektywnego rozwiązywania konfliktów

  - zarządzania zespołem

   

  Szczegóły i rejestracja na stronie Akademii Przedsiębiorcy: www.akademia-przedsiebiorcy.pl lub pod numerem infolinii 22 327 03 10.

   

  Warsztaty w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się 19 marca 2014 w Hotelu Mercure Piotrków Trybunalski Vestil przy ul. Armii Krajowej 22 c

    

  Prowadzący warsztaty w Piotrkowie Trybunalskim Major Rocco A. Spencer

  Służył w wojskach powietrzno-desantowych.  W czasie służby sprawował różne funkcje dowódcze, m.in.: dowódcy plutonu, dowódcy kompanii, oficera ds. operacji i wywiadu w sztabie batalionu i dywizji.Po zakończeniu służby pracował jako konsultant ds. HR w firmie AT&T. W roku 2002 przeprowadził się do Polski, a w 2006 założył Leadership Source. Ukończył historię i nauki polityczne w Milton College. W czasie studiów uczestniczył w kursie oficerskim i uzyskał promocję na pierwszy stopień oficerski Armii Stanów Zjednoczonych.

   

   

   PROGRAM WARSZTATÓW- MAJOR R.SPENCER

   

    9:30 Rejestracja gości, kawa powitalna

  10:00 Przywitanie gości

  10:15 W jaką amunicję może wyposażyć Ciebie bank -  Specjalista Banku Zachodniego WBK

  10.30 Jak pozyskać kapitał na rozwój biznesu nie posiadając wystarczającego zabezpieczenia – Specjalista POLFUND Fundusz Poręczeń Kredytowych S.A.

  10:45 I część warsztatów motywacyjno-edukacyjnych: lider, jego postawa i wywieranie

  pozytywnego wpływu na zespół.

  - Przywództwo i psychologia lidera

  - Wizja i Misja: planowanie, cykl decyzyjny, komunikacja.

  - Strategia przedsiębiorstwa

  - Motywowanie pracowników

  „Nie ma drugiego miejsca. Są tylko zwycięzcy i przegrani” Major Rocco A. Spencer, Leadership Source

  12:00 Lunch

  12:45 II część warsztatów motywacyjno-edukacyjnych: motywacja i wzmacnianie zespołu w kierunku realizacji celów

  - Realizacja misji I: budowanie sprzedaży

  - Realizacja misji II: zdobywanie klientów Major Rocco A. Spencer, Leadership Source

   


  powrót