Nasza firma
  2012-06-25
  Spotkanie informacyjne projektu „PROGRES

                                                                                        Kutno, dnia 25 czerwca 2012 r.

   

  ZAPROSZENIE

   

  Szanowni Państwo,

   

  Zapraszamy na spotkanie informacyjne projektu „PROGRES – program wsparcia procesów restrukturyzacji i adaptacji gospodarki w województwie łódzkim”, które odbędzie się 4 lipca 2012 roku (środa) w Piotrkowie Trybunalskim o godz. 10:00 w hotelu  „Vestil”, ul. Armii Krajowej 22 C sala konferencyjna "Feniks" poziom "0".

  Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw w których planowane są zwolnienia/były zwolnienia w wyniku procesów restrukturyzacji i adaptacji, a które posiadają dobrą kondycję finansową

   

  CO PRACODAWCA MOŻE BEZPŁATNIE ZYSKAĆ:

  Projekt jest okazją do bezpłatnego dostosowania umiejętności pracowników do aktualnych potrzeb rynku pracy (bezpłatne szkolenia dla pracowników).W ramach tego projektu, możecie Państwo wysłać przewidzianych do zwolnienia pracowników na atrakcyjne szkolenia zawodowe, które w całości opłacane będą przez Realizatora Projektu. Szkolenia są zindywidualizowane i dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa.


  Drugą dogodnością jest możliwość skorzystania ze staży zawodowych (średnio 4 miesiące), które również opłaca Realizator Projektu, a Państwo przez ten okres zyskujecie darmowego pracownika. Pracownik może być (ale nie musi) dalej przez Państwa zatrudniony.

   

  DALSZE INFORMACJE:

   

  WYG International Sp. z o. o.

  Biuro Projektu w Kutnie

  ul. Grunwaldzka 1, 99-301 Kutno

  I piętro, pokój nr 11

  tel. 24 355 45 02

  biuro@kadry-lodzkie.pl

  www.kadry-lodzkie.pl

   

                                              Bartosz Serenda, specjalista ds. promocji i rekrutacji


  powrót