Nasza firma
  2011-02-14
  PLEBISCYT

  Regionalna

  Izba

  Gospodarcza

  97 – 300 Piotrków Tryb. Al. 3 Maja 2

  tel./fax (+48 44) 732 04 03

  www.rigpiotrkow.biz.pl e-mail: biuro@rigpiotrkow.biz.pl

                                                                 Piotrków Tryb.,2011.01.31

  Z A P R O S Z E N I E

  Szanowni Państwo!                                                    .

   

  Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnym dziewiątym już Balu Charytatywnym organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą, którego głównym celem jest zebranie i przekazanie środków finansowych ośrodkom pomocy dzieciom, m.in. na zakup przyrządu wspomagającego stanie i chodzenie z Piotrkowskiego Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego „Szansa”.

  Powyższe działania wpisały się już w tradycję i kalendarz znaczących wydarzeń nie tylko Regionalnej Izby Gospodarczej, ale także mieszkańców naszego Miasta.

  Tegoroczna uroczystość odbędzie się w dniu 26 lutego 2011 roku w eleganckiej sali bankietowej z widokiem na panoramę miasta nowo otwartego Hotelu „Vestil” w Piotrkowie Trybunalskim, podczas której zostaną wręczone nominacje przedsiębiorcom nominowanym do otrzymania tytułu oraz Statuetka „Przedsiębiorca Roku 2010”.

  Na gości czeka bogate menu. Oprawę muzyczną zapewni profesjonalny Zespół Muzyczny „Omen Band”. Podczas balu odbędzie się również aukcja dzieł sztuki piotrkowskich artystów. Dystrybucja zaproszeń już rozpoczęta w biurze RIG tel. 44-732-04-03 lub 609-613-900.

  Wyrażam ogromną nadzieję, że swoją obecnością zaszczycą Państwo naszą ważną uroczystość. Licząc na przyjęcie zaproszenia /350,-zł /2 osoby/

                                                   Łączę wyrazy szacunku

                                             W imieniu Rady RIG

                                     /-/ Andrzej Pol

                                     Prezes


  powrót