Nasza firma
  2012-02-20
  Bal Charytatywny - 18.02.2012.

  Regionalna Izba Gospodarcza w Piotrkowie Trybunalskim  w X  – jubileuszowym roku organizowania tradycyjnego już Plebiscytu „Przedsiębiorca Roku” rozszerzyła jego formułę i ogłosiła  Plebiscyt „Firma Roku”, którego współorganizatorami byli: Krzysztof Chojniak -  Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i  Stanisław Cubała Starosta Piotrkowski. Patronat honorowy nad Plebiscytem objął Marek Mazur -  Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego, patronat medialny „Polska Dziennik Łódzki”.

   

  Uroczyste wręczenie nominacji  do tytułu „Przedsiębiorca Roku” 2011 i „Trybunalska Firma Roku” 2011  oraz ogłoszenie  zwycięzców w Plebiscytach  odbyło  się w   ubiegłą  sobotę   w sali bankietowej  hotelu „Agat” podczas Balu Charytatywnego, którego głównym celem było  zebranie  środków finansowych na  zakup  platformy stabilometrycznej dla dzieci niepełnosprawnych z piotrkowskiego Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego „Szansa”.

  Urządzenie to znajduje zastosowanie w rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej, dziecięcej, zaburzeń równowagi o różnym podłożu, reedukacji postawy.

   

  W roku ubiegłym zebrane środki finansowe z aukcji obrazów wraz z darowizną przekazaną przez ubiegłorocznego Zwycięzcę Plebiscytu „Przedsiębiorcę  Roku 2010”  przekazaliśmy na zakup przyrządu wspomagającego  stanie  i chodzenie  tym  dzieciom. W roku bieżącym kontynuując  tę „akcję”   ubiegłoroczny Zwycięzca Plebiscytu   sfinansuje  również  zakup regulatora do w/w przyrządu, który umożliwi korzystanie z niego przez większą ilość dzieci z dysfunkcją narządu ruchu. A dzieci z takim schorzeniem w „Szansie”  jest około 200.   

   

  W Plebiscycie do tytułu „Przedsiębiorca Roku 2011” nominowani byli: Winicjusz Szulc, Stanisław Burczyński oraz Grzegorz Krasoń. Przedsiębiorcą Roku 2011  został  Grzegorz  Krasoń  właściciel Gospodarstwa Ogrodniczego w Piaskach.

   

  Nominacje do tytułu   „Trybunalska Firma Rok 2011”  otrzymały:

   

  W kategorii mikro przedsiębiorstwo:

  - GEO – CENTER S.C

  - Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy  Skoneczny Grzegorz

  - P.U.H.Winicjusz Szulc

   

  Tytuł „Trybunalskiej Firmy Roku 2011” w kategorii mikro przedsiębiorstwo otrzymało Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Winicjusz  Szulc w Gorzkowicach. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem elektronarzędzi, sprzętu budowlanego  i ogrodniczego.

   

  Nominowani w kategorii małe przedsiębiorstwo  byli:

  - Przedsiębiorstwo Budowlane „Algos” 

  - PPHU „Dromasz” Marek Famulski

  - „ZETPRI-EKO „ Sp. z o.o.

   

  Tytuł „Trybunalskiej Firmy Roku 2011” w kategorii małe przedsiębiorstwo  otrzymało Przedsiębiorstwo – Inżynieryjno – Budowlane” Zetpri – eko” Sp. z o.o. prowadzące działalność w zakresie budownictwa ogólnego i inżynierii lądowej.

   

   

  Nominowani  w kategorii średnie i duże przedsiębiorstwo:

  - „Haering Polska” Sp. z o.o

  -  Inwemer System sp. z o.o.   

  - „Polanik” Sp. z o.o.

   

  Tytuł „Trybunalskiej Firmy Roku” w kategorii   średnie i duże przedsiębiorstwo otrzymała  Firma  „Haering Polska” Sp.  z o.o. – producent precyzyjnych części dla przemysłu motoryzacyjnego.


  powrót