Nasza firma
  2012-01-31
  ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BALU CHARYTATYWNYM

  Regionalna Izba Gospodarcza w Piotrkowie Trybunalskim  w X  – jubileuszowym roku organizowania tradycyjnego już Plebiscytu „Przedsiębiorca Roku” rozszerzyła jego formułę i ogłosiła  Plebiscyt „Firma Roku”, którego współorganizatorami są: Krzysztof Chojniak -  Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i  Stanisław Cubała Starosta Piotrkowski. Patronat honorowy nad Plebiscytem objął Marek Mazur -  Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego, patronat medialny „Polska Dziennik Łódzki”.

   

  Uroczyste wręczenie nominacji  do tytułu „Przedsiębiorca Roku” 2011 i „Trybunalska Firma Roku” 2011  oraz ogłoszenie  zwycięzców w Plebiscytach  odbędzie  się w dniu 18 lutego 2012 roku w sali bankietowej piotrkowskiego hotelu „Agat” podczas Balu Charytatywnego, którego głównym celem jest zebranie i przekazanie środków finansowych  ośrodkom pomocy dzieciom z naszego regionu.

   

  Powyższe działania wpisały się już w tradycję i kalendarz znaczących wydarzeń nie tylko Regionalnej Izby Gospodarczej, ale także mieszkańców naszego miasta i regionu.

   

  W roku ubiegłym zebrane środki finansowe z aukcji obrazów wraz z darowizną przekazaną przez Zwycięzcę Plebiscytu „Przedsiębiorca Roku” 2010 przekazaliśmy na zakup przyrządu wspomagającego  stanie  i chodzenie  dzieciom  niepełnosprawnym z Piotrkowskiego Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego „Szansa”.

   

  W roku bieżącym zamierzamy kontynuować tę „akcję” i dokonać zakupu regulatora do w/w przyrządu, który umożliwi korzystanie z niego przez większą ilość dzieci z dysfunkcją narządu ruchu. A dzieci z takim schorzeniem w „Szansie”  jest najwięcej.

  Jest to jeden z celów. W planach, uzależnionych od wielkości zebranych środków jest również  zakup  platformy stabilometrycznej. Urządzenie to znajduje zastosowanie w rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej, dziecięcej, zaburzeń równowagi o rożnym podłożu, reedukacji postawy.

   

  Środki finansowe zamierzamy pozyskiwać m. in. z tzw. loterii fantowej oraz aukcji – prezentacji obrazów – dzieł sztuki piotrkowskich artystów.  W loterii  fantowej – każdy los wygrywa. Jedną z  bardziej atrakcyjnych wygranych jest przelot samolotem nad naszym miastem oraz m.in.  uroczysta kolacja dla 2 osób w hotelu „Vestil”,  komplety bielizny damskiej firmy „Triumph”, sprzęt sportowy związany z Euro 2012.

   

  Wyrażamy ogromna nadzieję, że swoją obecnością zaszczycą Państwo tak ważne wydarzenie  dla piotrkowskiego środowiska biznesowego, będącego  przykładem  połączenia zabawy z czynieniem dobra. Oprawę muzyczną zapewni piotrkowski Zespół „Wieża Ciśnień” a Gwiazdą uroczystej gali będą artyści Zespołu „Śląsk” w programie pn. „Biesiada rodzinna”.

   

  Rezerwacja zaproszeń w biurze RIG Tel. 44-732-04-03; 609-613-900 lub biuro@rigpiotrkow.biz.pl


  powrót